14 Haziran 2012 Perşembe

diyet mii yoooo aslaa yiyelim güzelleşelim :)


"ANTEPLİ BİR KEBAPÇININ reklam broşüründen" :)


bunu daha önce yine okumuştum az önce bu blogtada görünce burdan yayınlayayım dedim okumayan varsa okusun diye :) zaten biz hiç diyet yapmıyoruz hem yiyip hem spor yapıyoruz Antepli abi çok doğru bir konuya değinmiş malesef zamane gençlerinin yedikleri ortada fastfoodlar cola hamburger cips şu resimdekiler şimdi olacaktıkii  burda :)
http://kalptenkalbeyol.blogspot.com/2012/05/antepli-bir-kebapcinin-reklam.html  
OYUNA GELMEYIN

Ey asil ve necip TÜRK milleti !!

Diyet, perhiz, rejim gibi faaliyetler hedefte Türk delikanlılarının ve genelde de Türk milletinin devamını engellemek için dış mihraklar tarafından gündeme getirilmiş şuurlu bir düzmecedir. 

Gaye, eskiden bir koyunu, bir oturuşta götüren dev gibi babayiğit atalarımızı ve tarlada doğum yaptıktan sonra bebeğini kundaklayıp, elde orak tarlada çalışmaya devam eden Türk kadınlarını; kalori hesaplayan, hapşırınca yatağa giren, fitness ve aerobik yapan çıtkırıldım tiplere dönüştürmek ve Türkleri  
Çinliler, Japonlar gibi sıska, zayıf ve sağlıksız bir ırk haline getirmektir.


İcabi halinde 240 kiloluk top mermisini tek başına namluya süren bir babayiğidin, kalori hesaplayan, yoğurtlu kebabi reddeden bir züppe haline getirilmesinden daha büyük bir soykırım olabilir mi?

İç yağının, kuyruk yağlarının, anamızın Vita yağının kolestrol yaptığı palavradır. 
Kolestrol, kebapları yedikten sonra iki şise soda içerek ayarlanabilecek bir gaz durumudur. 

Sakın bu oyuna düşmeyin. Feminizm, kadın hakları, çevre şuuru ve eşitlik adı altında Türk kızlarının akılları çelinerek, yemek yapmayı bilmeyen,
bizim istikbalimiz olan yavrularını, abuk subuk yiyeceklerle yetiştirecek, damak zevki gelişmemiş, sunta kılıklı diyet bisküvilerini yiyecek sanan bir hale getirmişlerdir.

Ayrıca kör olası dış mihraklar, bu kızlarımıza kebap, soğan, çiğ köfte vb. Lezzetleri yiyen, bardak bardak şalgam suyu içen yiğitlerimize hanzo-kıro gibi sıfatlar takmayı öğretmişlerdir.

Ayrıca son yıllarda moda gibi gösterilmeye çalışılan Çin mutfağı diye birşey yoktur. Bu sözde mutfak, acaip zerzevat ile acaip mahlukatın, wog adı verilen bir tencerede yarı pişmiş yarı çiğ olarak hazırlanıp insanlara eziyet olsun diye sopalarla yenmesinden ibaret bir hokkabazlıktır. 
Sakın kanmayın, sakın yemeyin. Helal değildir! 

SİZ KEBAP, CİĞER KAVURMA, NOHUTLU DÜRÜM, BEYRAN VE MİS GİBİ FISTIKLI BAKLAVA YEYİN.

Unutmayın su uyur, düşman uyumaz!

“ANTEPLİ BİR KEBAPÇININ  reklam broşüründen" 

10 yorum:

 1. cok guzelmis.bencede ya kimse diyet falan yapmasin.zayif bir bayan olarak diyebilirim ki keske bende o kebaplari yiyince kilo alabilsem.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ahh ahh bende şişman bi bayan olarak diyorum ki yiyim ama kilo almıyım olur demi :)

   Sil
 2. Valla bu saydıklarınızı sabah kahvaltıda bile yiyebilirim. Yesek de kilo alıyoruz, yemesek de.

  YanıtlaSil
 3. oyyy ne güzel söylemiş valla hemen gidip tıkınasım geldi:)))

  YanıtlaSil
 4. süper çok isabetli teşhisler bunlar.yemek yiyince değil hareket olmayınca insan kilo alıyor.dolayısıyla bu yemeklerin hepsi masum bence.bakın bakalım tarlada çalışıpda dombili olan kadınımız varmı?

  YanıtlaSil
 5. ama ben yiyince güzelleşmiyom ki :)

  YanıtlaSil
 6. OFOFFFOFFFFFF DİYORUM
  GELLL KEBABA GEL VATANDAŞŞŞŞŞŞ.

  YanıtlaSil
 7. enn yakınn kebabçıya ışınlanasım geldii:))
  sevgilerrr canımm..:)

  YanıtlaSil
 8. Paylaşım için kilo verme merkezi olarak teşekkürler.

  YanıtlaSil

GÜZEL YORUMUNUZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER :)