29 Nisan 2013 Pazartesi

SUCUKLU KAŞARLI PİŞİ

Günaydın blogcanlar, günaydın Melikem... İyi haftalar.

Geçen Cahide Jibek' in sitesinde gördüm tarifi. Annem kendine göre uyarladı. Cahide hanım mayalı yapmış biz kabartma tozuyla yaptık. Ama inan harika bir tat oldu. Tarifin orijinali burada
http://cahidejibek.com/2013/04/26/kizartilmis-mini-pizzalar-pisi-pizza/

Biz de tarif yok çünkü her şey göz kararı :)))
İnanılmaz doyurucu ve lezzetli. Afiyet olsun şimdiden :)

8 yorum:

 1. Çok güzel olmuşlar puf puf, ellerınize saglık.

  YanıtlaSil
 2. Çok güzel..bes cayının yanında güzel olur :)

  YanıtlaSil
 3. Ellerinize sağlık çok nefis olmuş sabah kahvaltısında ne güzel gider sevgiler

  YanıtlaSil
 4. Fotoğraflara ve içindeki malzemelere bakacak olursak, tatları da oldukça güzel olmalı... :)

  YanıtlaSil
 5. merhaba takipteyim bana da beklerim

  YanıtlaSil
 6. Lezzet dolu bir blog... Ellerinize sağlık. bana da beklerim :) http://mutfakhazinem.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
 7. Nefis görünüyor.Pizza tadında bir pişi olmuş.Ellerinize sağlık.Takipteyim.Bende beklerim.

  YanıtlaSil
 8. Yemek Kulübüm'ü kurduk! Siz olmadan olmaz :)

  Habibe ve Melike hanım merhaba,

  Kısa bir süre önce Yemek Blogunuzu ziyaret etme fırsatı bulduk ve blogunuzda yer alan yemek tariflerinizi, tariflerinizde kullanmış olduğunuz görselleri çok beğendik. Blogunuz için oldukça emek ve zaman sarfettiğinizi blogunuzun her sayfasında hissettik. Bu harika blog için sizi kutlarız. Ellerinize, emeğinize sağlık!

  Yemek blogger’lığı oldukça emek ve zaman gerektiren bir uğraş. Onca zaman ve emek harcadıktan sonra yapılan yemeklerin beğenilmesi, takdir edilmesi ve blogun takip edilmesi tüm blogger’ların en büyük arzusu. Bu durumdan yola çıkarak yemek blogger’larına blogunda yayınladıkları yazı ve tarifleri daha çok kişiye ulaştırabilmesi, bloglarına ve sosyal ağlarındaki hesaplarına ziyaretçi ve takipçi kazandırabilmesi için özel olarak özel bir internet sitesi oluşturma fikrinde yoğunlaştık ve Yemek Kulübüm’ü tasarladık.

  Yemek Kulübüm’de ücretsiz olarak üye hesabı oluşturan kullanıcılarımız, yemek tariflerini ve görsellerini kolayca paylaşabilmekte, profillerinde kendilerine ait blog ve sosyal ağ hesaplarının linklerini paylaşabilmekte ve böylece yemek tariflerini beğenen site kullanıcılarını kendi bloglarına ve sosyal ağ hesaplarına çekebilmektedir.

  Yemek Kulübüm’ün en çok seveceğiniz özelliklerinden birisi de blogunuzda olduğu gibi üye hesabınızdan günlük yazabiliyor olmanız ve günlüğünüzü sosyal ağlarda kolayca paylaşabilmeniz. Kendi blogunuzda yazmış olduğunuz yazıların bir kısmını bu bölümde paylaşıp blogunuza takipçi ve ziyaretçi çekmek sizin için çok daha kolay olacak.

  Tüm bu kolay ve faydalı kullanım özelliklerinin yanı sıra Yemek Kulübüm üye hesabınızdan paylaşmış olduğunuz kendinize ait yemek tarifi ve püf noktalarından puanlar toplayarak her ay çeşitli hediyeler kazanma şansı da elde edebilirsiniz.

  Ayrıca; Gıda Danışmanım’a soru sor, sağlıklı beslenme, gıda güvenliği, mutfakta püf noktaları, mutfak ve gıda sözlüğü, gıdaların ve yemeklerin kalori değerleri, gıdaların saklama sıcaklıkları ve koşulları, gıdaların sağlığımıza faydaları ve zararları gibi pek çok konu gıda mühendisi ve beslenme uzmanlarımızın kaleminden Yemek Kulübüm’de.

  Blogunuza ve sosyal ağlardaki hesaplarınıza daha fazla ziyaretçi ve takipçi çekmek için sizi de blogger dostu Yemek Kulübüm’e bekleriz.

  Yemek Kulübüm üye hesapları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için http://yemekkulubum.com/yemekkulubum linkiden hesabımızı inceleyebilirsiniz.

  Yemek Kulübüm’de düzenlenen Ödüllü Yemek Puan Oyunu hakkında detaylı bilgi almak için http://yemekkulubum.com/icerik_sayfa/ekle-yemek-tarifi-kazan-yemek-takimi linkimizi ziyaret edebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Yemek Kulübüm
  www.yemekkulubum.com

  YanıtlaSil

GÜZEL YORUMUNUZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER :)