7 Temmuz 2012 Cumartesi

HİÇ GECE ORMANDA YÜRÜDÜNÜZ MÜ?

Merhaba blogcanlar, merhaba Melikeemmm :) Keyifler nasıl bakalım? Biz dün gece hayatımızda bir ilki yaşadık umarım son olmaz. Doğa derneğinin üyeleri ile beraber gece orman yürüyüşü yaptık. Beni biraz zorladı açıkçası hastalığım nedeniyle ancak o kadar muhteşemdi ki. Orman, sessizlik, sadece böcek sesleri, ateş böcekleri, ağaçların hışırtısı ve dolunay... İnanılmaz keyifliydi... 
İnegöl' ün Kıranköy köyüne gittik ilginç bir cümle oldu :) İnanılmaz güzel bir köy. İnanılmaz misafirperverler. Uludağ' dan önceki son köymüş. Oldukça yüksek, ormanlarla kaplı, serin ve hayatımda yediğim en müthiş kirazlara, çileklere ve ahududulara ev sahibi... Ama maalesef ülkemizde her zaman olduğu gibi her şeyin en iyisi ihracata saklanmış. Eğer fırsatınız olursa bir uğrayın derim ben;)

 bu fotoğraftaki kurbağıyı bulun bakalım :)

Sevgiler efendim, mutlu hafta sonları...

3 yorum:

 1. Bloglar Listesi üyesi olduğunuz için, Blog Rehber tanıtım sayfanızı hazırladık.
  Lütfen bir göz atarak; a) değişiklik isteklerinizi b) bulunduğu kategorisi yanlış ise c) olması gereken başka kategoriler var ise c) mevcut kategoriler uymuyor ise önerdiğiniz kategori adını bildirmeniz halinde talepleriniz yerine getirilecektir.

  Ayrıca:

  Bloglar Listesinde yer alan isimlerin bazıları, Blog Star Seçmelerinde önerilen blogların isimleri olduğundan ve listeye otomatik alındıklarından dolayı, şu soruyu da sormak gereği duyuyoruz:
  Listeden ve/ya tanıtım sayfalarından kaldırılma talebiniz var ise onu da bildirin lütfen.

  Tanıtım sayfanıza girmek için:
  link: http://blogmuhtar.tk/ veya http://mahallemizinsakinleri.blogspot.com/
  burada KİŞİSEL BLOGLAR bloglar sekmesinie girdiğinizde YEMEK BLOGLARI sekmesine geçerseniz listede blog adınız bulacaksınız.
  Onaylarınızdan sonra, bu tanıtım sayfaları, ulaşım kolaylığı için, Bloglar listesine bağlanacaktır.

  Bu noktadan sonra kategorileri tekrar değiştirmek zor olacağından özellikle kategorileriniz konusunda bize bilgi vermenizi rica ederiz. Tekrarlıyorum: Eğer mevcut kategorilerden başka bir kategori olması gerekiryorsa bunu da bildirin yeni bir kategori açalım.
  Sayfa içeriğini, arzu ettiğiniz her zaman güncelleyebilir ve değiştirebilirsiniz..

  Şimdiden teşekkürler

  YanıtlaSil
 2. çifte kumrular sizi takibe aldım bende beklerim

  YanıtlaSil

GÜZEL YORUMUNUZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLER :)